Logheaza-te pentru asces mai rapid. Click aici daca nu ai un cont deja creat.

Angajam agent vanzari (consilier credite) Firmă

2 luni în urmă Locuri de muncă Bucuresti   17 vizualizări

-- lei

  • img
Locație: Bucuresti
Salary: -- lei

Companie specializata in vanzari auto si rent a car, ofera spre ocupare un post de consilier vanzari (credite bancare)
Cerintele candidatului:
Studii superioare
Experienta pe o pozitie similara (credite bancare) constituie un avantaj
Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu spre avansat (scirs, citit cunoasterea unei alte limbi straine reprezinta un avantaj)
Cunoasterea pachetului Microsof Office
De preferat permis auto categoria B
Capacitate de organizare si planificare a activitatilor
Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica
Descrierea postului:
Analizeaza nevoile clientilor retail si le propune produse care corespund acestora;
Asigura un flux inormational eficient
Elaboreaza si redacteaza documente, rapoarte, contracte
Verifică corectitudinea și calitatea anumitor documente
Program de lucru: 09:00 - 18:00
Locatie: Dragomiresti - Deal (centura Bucuresti, in apropiere de Carrfour Militari)
Pentru mai multe detalii, va rog sa ne contactati la 0786 127 224

Mai multe detalii

Nume firmă Rin Cars
Tip Job Full-time