Logheaza-te pentru asces mai rapid. Click aici daca nu ai un cont deja creat.

Controlori Calitate Firmă

2 luni în urmă Locuri de muncă Braşov   28 vizualizări

1 lei

  • img
Locație: Braşov
Salary: 1 lei

Formel D este furnizor global de servicii din industria auto. Dezvoltăm concepte de piață, precum și soluții individuale, scalabile de-a lungul întregului lanț valoric auto - de la dezvoltare la producție, incluzand chiar și serviciul post-vânzare.
Formel D isi extinde echipa pentru proiectele din Brasov.
Cautam coleg/a pentru pozitia de: Controlor Calitate
Cerinte:
Studii medii sau scoala profesionala;
Nu este necesara experienta in domeniu;
Responsabilitate si seriozitate;
Disponibilitate pentru 2 schimburi.
Oferim:
Salariu motivant;
Tichete de masa de 15 lei/zi lucratoare;
Transport decontat;
Prima de sarbatori;
Spor de ore suplimentare;
Abonament la clinica privata Regina Maria cu reduceri incluse.
Responsabilitati:
Verificarea pieselor conform instructiunilor de lucru;
Respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate;
Informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control.
Pentru mai multe detalii contactati-ne: 0722.349.310

Mai multe detalii

Nume firmă Formel D Romania
Tip Job Full-time