Logheaza-te pentru asces mai rapid. Click aici daca nu ai un cont deja creat.

Controlori Calitate Firmă

2 luni în urmă Locuri de muncă Sibiu   30 vizualizări

1 lei

  • img
Locație: Sibiu
Salary: 1 lei

Formel D este furnizor global de servicii din industria auto. Dezvoltăm concepte de piață, precum și soluții individuale, scalabile de-a lungul întregului lanț valoric auto - de la dezvoltare la producție, incluzand chiar și serviciul post-vânzare.
Cautam colegi pentru pozitia de: Controlori Calitate in Sibiu
OFERIM:
Salariul de incadrare 3300 lei brut;
Tichete de masa de 15 lei/zi lucrata;
Prime de PASTE si de CRACIUN;
Spor de noapte 25 %;
Spor de weekend;
Bonus de recomandare;
Decontare transport;
Asigurare privata de sanatate;
CERINTE:
Studii medii sau scoala profesionala;
Atentie la detalii, acuitate vizuala;
Flexibilitate;
Disponibilitate pentru 2 sau 3 schimburi in functie de proiect;
Ore suplimentare in functie de cerinte si disponibilitate.
Responsabilitati:
Controlul pieselor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru);
Respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate;
Retusare componente;
Informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control;
Intocmirea de rapoarte de lucru.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0722.349.310

Mai multe detalii

Nume firmă Formel D Romania
Tip Job Full-time