Logheaza-te pentru asces mai rapid. Click aici daca nu ai un cont deja creat.

Frigotehnist Firmă

3 săptămâni în urmă Locuri de muncă Bucuresti   5 vizualizări

-- lei

  • img
Locație: Bucuresti
Salary: -- lei Negociabil

Cerinte pentru ocuparea posturilor:
-calificare profesionala in meseria de electrician;
- permis de conducere categoria B;
- atestat ANRE constituie un avantaj nu o conditie obligatorie;
Experienta profesionala in domeniu minim 5 ani;
- respectarea si realizarea sarcinilor de munca in echipa;
- sa ofere lucrari de calitate;
Descrierea jobului/ Care vor fi atributiile:
- mentinerea tuturor utilităților (instalatii electrice, instalații sanitare etc.) în stare bună de funcționare;
- identificarea și rezolvarea problemelor / solicitărilor de urgență care pot apărea;
- activități de lucru ce includ: activități mecanice, electrice, sanitare (se lucreaza in echipa cu un instalator);
- interventia, în cel mai scurt timp, pentru remedierea defectiunilor care apar la instalatiile din sediul clientilor;
- urmarirea planului de mentenantă preventivă a clădirilor împreună cu echipa din care vei face parte:
- întocmirea de rapoarte de mentenanta informarea conducerii asupra oricărei probleme apărute în desfăsurarea activitătii; gestiunea materialelor / echipamentelor necesare pentru lucrări de întreținere și reparatii;
Beneficii/ Ce oferim noi:
- salariu fix plus prime cu ocazia sărbătorilor de Paste si Crăciun
- sumă fixă pentru rechizite acordată la început de an scolar pentru angajatii care au copii;
- primă de concediu în valoare de 40 lei net pentru fiecare zi de concediu de odihnă;
- tichete de masa 14 lei / zi lucrată;
- zile de concediu de odihnă în plus în functie de vechimea în muncă pana la 28 zile concediu de odihnă;
- transport asigurat de către societate;

Mai multe detalii

Nume firmă SC MOST SERV SRL
Tip Job Full-time