Logheaza-te pentru asces mai rapid. Click aici daca nu ai un cont deja creat.

Stivuitorist/ manipulant manitou, cu atestat, pentru panouri voltaice Firmă

2 luni în urmă Locuri de muncă Bucuresti   25 vizualizări

4,000 lei

  • stivuitorist-manipulant-manitou-cu-atestat-pentru-panouri-voltaice-big-0
Locație: Bucuresti
Salary: 4,000 lei Negociabil

Suntem cea mai mare companie din Romania ca si constructori si de parcuri fotovoltaice de mari dimensiuni.
Daca va intereseaza sa faceti parte din echipa WALDEVAR, va rugam sa ne sunati sau sa ne trimiteti un mesaj cu numarul dumneavoastra de telefon, localitatea in care locuiti, varsta si daca ati mai lucrat sau nu in fotovoltaice.
WALDEVAR ofera oportunitati reale de invatare, specializare si dezvoltare si salarii motivante!
Descrierea jobului
- Stivuitorist/ manipulant manitou, cu atestat, pentru panouri voltaice (panouri la sol, santiere in tara si in straintate)
Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (se negociaza la interviu in functie de experienta);
- Echipament de lucru complet
- Alte beneficii necesare pentru deplasari: cazare, diurna etc
- Mediu de lucru placut cu o echipă tanara si dinamică
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
- Stabilitatea locului de munca într-o companie aflata în plină crestere
0742.222.226
office@waldevar.com

Mai multe detalii

Nume firmă Waldevar Energy
Tip Job Full-time